Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20110122b

so 22. ledna 2011

Senica – ČP12 & WTHA

Podruhé se letos hrál šprtec započítávaný do Českého poháru 2011 za hranicemi ČR. Tentokrát ve slovenské Senici, kam zamířilo 45 hráčů a hráček ze Slovenska, Polska a České republiky.

Turnajovým pavoukem nejlépe prošli hráči mistrovského klubu Dragons Brno – Miroslav Škorpík a Michal Prudík. Ti pak ve finále svedli souboj o celkové vítězství ve kterém byl úspěšnější Škorpík. Na třetí místo se opravným pavoukem probojoval Jakub Hasil (StarColor Litvínov). Ten prohrál hned ve svém úvodním zápase právě s Prudíkem, 7 výhrami v řadě však svůj úvodní nezdar napravil a zajistil si alespoň bronz.

Nejlepší ženou turnaje se stala Nikola Velebová (EXMOST Brno), poháry v žákovských kategoriích putují zásluhou Ondřeje Müllera (starší žák) a Vojtěcha Jandečky (mladší) do Mostu.

Slovenský stolnohokejový zväz se pořadatelství zhostil na výbornou a tak se na Slovensko rádi brzo vrátíme.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek