Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 29. ledna 2011

Ostrava – ČP12

Koncem ledna je pravidelně v kalendáři šprtcových akcí vyhrazeno místo pro turnaj šprtmejkrů z Ostravy. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Na turnaj AVAP CUP započítávaný do Moravskoslezského poháru 2011 si našlo cestu 24 hráčů a hráček. Kromě domácích se představili hráči Sokola Frýdek-Místek, SDS EXMOST Brno, Šprtec Xtreme a ze vzdáleného Stochova přijel také Štefan Prokop.

Při neúčasti lídra ostravských turnajů Aleše Tichavského si pro své první vítězství na okruhu Českého poháru dokráčel Patrik Juchelka (EXMOST Brno) jež v prodloužení turnaje zdolal domácího Martina Mareše. Třetí místo obsadil Juchelkův oddílový kolega Martin Kučera.

Nejlepší ženou turnaje se stala Veronika Grabinská (Sokol Frýdek-Místek), vítězství v žákovských kategoriích patřilo domácím. V mladších žácích zásluhou Radky Teichmanové, ve starších díky Patriku Klimovi.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR

PRAHA, 23. - 24. 6. 2018

Soutěž tříčlenných družstev určená jak ligovým družstvům na všech úrovních, tak složeným družstvům různých týmů i volným uskupením hráčů.

 

  1. PŘIHLÁŠKA
  2. POZVÁNKA / PROPOZICE


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek