Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Obrázek ke článku Ostrava – finálový

ne 30. ledna 2011

Ostrava – finálový

Hned následující den po Avap Cupu byl na ZŠ Volgogradská v Ostravě na programu finálový turnaj Moravskoslezského poháru 2010.

V hlavní kategorii se nejvíce dařilo Janu Tichavskému, který suverénně zvítězil před svým bratrem Alešem. Pohár za třetí místo bral Martin Mareš (všichni Šprtmejkři Ostrava).

V kategorii žáků prošla finálovým turnajem Zuzana Drábková (Sokol Frýdek-Místek), druhý skončil René Kuřava, třetí Patrik Klimo (oba Šprtmejkři Ostrava).

Moravskoslezský pohár pro letošní rok mění své propozice. Upouští se od finálového turnaje a hodnotit se budou nejlepší hráči základní části. Více v rubrice Moravskoslezský pohár.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR

PRAHA, 23. - 24. 6. 2018

Soutěž tříčlenných družstev určená jak ligovým družstvům na všech úrovních, tak složeným družstvům různých týmů i volným uskupením hráčů.

 

  1. PŘIHLÁŠKA
  2. POZVÁNKA / PROPOZICE


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek