Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 19. února 2011

Most – ČP36

87 hráčů ze všech koutů České republiky se utkalo letos poprvé v turnaji nejvyšší kategorie na 15. základní škole v Mostě. Dříve „kvartální“ turnaj dnes označovaný jako „ČP36“ nabídl 311 zápasů v nichž padlo celkem 2021 branek a pořádně zamíchal pořadím Českého poháru. Ten letos doznal výrazných změn a započítávají se do něj nyní nejlepší výsledky ze tří celostátních a dvou regionálních turnajů. Jen těžko se dá proto odhadovat, kolik bodů a jaká umístění budou potřeba v jednotlivých kategoriích k postupu na mistrovství ČR.

K tomu mají nejlépe nakročeno úřadující mistr ČR v kategorii mužů Martin Kučera (EXMOST Brno) a aktuální juniorský mistr ČR Tomáš Fleišman (AB STAIN Most). Právě tito dva se potkali ve finále turnaje, z prvenství se po vítězství 3:1 radoval domácí Fleišman. Na stupních vítězů jim společnost dělal celkově třetí Jakub David (BHK Orel Boskovice).

Pohár pro nejlepší ženu si do Frýdku-Místku odvezla Veronika Grabinská, vítězství ve starších žácích oslavil Jiří Kříž (BHC Vršovice), v mladších žácích byl nejlepším Jan Feruga (BHK Orel Boskovice).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

VyhledáváníPoslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek