Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 26. února 2011

Břeclav – ČP12

Po několika akcích na severu Čech se šprtcové dění přesunulo do jihomoravské Břeclavi. Konkrétně do místní základní školy na ulici Slovácká, kde uspořádal klub S.H.C. Bizoni Uherčice regionální turnaj. Cestu si sem našlo 41 hráčů a hráček různých výkonnostních úrovní. Od prvoligových hráčů Uherčic, Boskovic, Žďáru nad Sázavou, Bohunic, Dragons a Exmostu až po druholigové, třetiligové hráče a úplné nováčky hrající šprtec vůbec poprvé.

K vítězství se pečlivou defenzívou propracoval Miroslav Škorpík (Dragons Brno), který ve finále zdolal Víta Vondála (Orel Boskovice). Třetí místo obsadil Vondálův oddílový kolega Jakub David.

Pohár pro nejlepší ženu si do Žďáru nad Sázavou odvezla Petra Zajíčková, trofeje pro nejlepší žáky však zůstaly v Břeclavi. V kategorii mladší žáci byl totiž nejlepší Simon Kaňa, ve starších žácích zvítězil Jan Schubert.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

VyhledáváníPoslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek