Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 12. března 2011

1.liga ČR

Netradičně až v půlce března odstartovala 1.liga družstev. Do té se letos přihlásilo 10 družstev a stejně jako předloni začínala „hybridním kolem“. Některá mužstva měla na programu 3 soutěžní zápasy, některá mužstva jen jeden.

Protože se úvodní kolo odehrává zpravidla v Brně, třízápasovou porci bez pískání absolvují mužstva z nejvzdálenějších míst republiky. Mužstva s jedním zápasem musí zase jeden a půl zápasu pískat. Výsledkem tohoto zvláštního systému (lepší zatím nikdo nevynalezl) je, že se celý soutěžní ročník dá odehrát v pouhých pěti kolech.

O největší rozruch se postaral pořádající Doudeen Team, který po vzoru Jánošíka bohatým (Šprtmejkrům a Uherčicím) bral a chudým (Mostu) dával.

Druhé kolo nejvyšší soutěže jen na programu za necelý měsíc, tentokrát už formou klasických trojutkání.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek