Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Obrázek ke článku Dobrá Voda – ČP12

so 19. března 2011

Dobrá Voda – ČP12

20 hráčů se sešlo v prostorách herny nacházející se ve sportovním areálu v Dobré Vodě, aby poměřili své síly na prvním letošním jihočeském turnaji. Z vítězství se radoval Petr Honsa (WIP Reklama D. Voda), který ve finále porazil překvapení turnaje Jaroslava Tomáška (Boršov nad Vltavou Mighty Pigs). Pohár za třetí místo putoval do Brna zásluhou Václava Truhláře (SDS Exmost Brno).

Cenu pro nejlepšího mladšího žáka obdržel Jakub Brož , nejlepším starším žákem se stal Jan Mrkáček (oba ZŠ Dobrá Voda u ČB)

Šprtcový program pokračuje víkendovým finálovým kolem Ligy škol a Žákovské tour v Praze. Tamtéž se uskuteční v neděli i doprovodný expres turnaj.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek