Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20110416

so 16. dubna 2011

Praha – ČP12

Po třech týdnech se šprtec opět vrátil do Prahy, konkrétně na základní školu U Roháčových kasáren. Naposledy se právě zde hrál expres turnaj o jednatřiceti účastnících.

Tentokrát v místní tělocvičně bojovalo o poháry a také o hodnotné body do Českého poháru 46 hráčů a hráček. Výborným výkonem se zaskvěla Milada Foltýnová (Prague NHL), která podlehla až ve finále turnaje Martinu Kučerovi (EXMOST Brno). Stala se tak teprve druhou ženou v historii stolního hokeje – šprtce, které se podobný kousek povedl. Naposledy se třemi finálovými účastmi okořeněnými navíc ve dvou případech turnajovým triumfem prezentovala Iva Fraňková v sezónách 2004 a 2005.

Milada se zároveň stala nejlepší ženou a získala rovněž pohár za nejlepšího účastníka pořádajícího klubu, domů tak z turnaje odvezla senzační tři poháry. Dva poháry putovaly do Mostu zásluhou Ondřeje Müllera, za celkové třetí místo a za nejlepšího staršího žáka. Nejlepším mladším žákem byl vyhlášen celkově šestnáctý Adam Šrámek (BHC Vršovice).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek