Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 10. září 2011

Ostrava – ČP36

V sobotu 10.září pořádali Šprtmejkři Ostrava třetí turnaj nejvyšší kategorie – ČP36. Akce se konala na ZŠ Volgogradská v Ostravě a cestu za šprtcem si našlo celkem 82 hráčů a hráček ze všech koutů České republiky. K radosti pořádajícího klubu přicestovala i šestičlenná výprava z Polska.

Po několikahodinovém šprtcovém maratonu stanul na stupni nejvyšším jediný neporažený – Tomáš Fleišman z Mostu, který ve finále přehrál překvapení turnaje Jaromíra Foltýna seniora. Na třetí místo se opravnou větví dostal domácí Aleš Tichavský.

Nejlepší ženou turnaje se stala celkově šestnáctá Veronika Grabinská (Frýdek-Místek), nejlepším starším žákem Ondřej Müller II (Most), nejlepším mladším žákem pak František Macháček junior (Žďár nad Sázavou).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek