Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20110910

so 10. září 2011

Ostrava – ČP36

V sobotu 10.září pořádali Šprtmejkři Ostrava třetí turnaj nejvyšší kategorie – ČP36. Akce se konala na ZŠ Volgogradská v Ostravě a cestu za šprtcem si našlo celkem 82 hráčů a hráček ze všech koutů České republiky. K radosti pořádajícího klubu přicestovala i šestičlenná výprava z Polska.

Po několikahodinovém šprtcovém maratonu stanul na stupni nejvyšším jediný neporažený – Tomáš Fleišman z Mostu, který ve finále přehrál překvapení turnaje Jaromíra Foltýna seniora. Na třetí místo se opravnou větví dostal domácí Aleš Tichavský.

Nejlepší ženou turnaje se stala celkově šestnáctá Veronika Grabinská (Frýdek-Místek), nejlepším starším žákem Ondřej Müller II (Most), nejlepším mladším žákem pak František Macháček junior (Žďár nad Sázavou).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek