Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 24. září 2011

1.liga ČR

Ve čtvrtém kole první ligy udržela dosavadní neporazitelnost Dobrá Voda jež si poradila s Mostem i Žďárem. Ve vzájemném souboji těchto dvou týmů byl úspěšnější Most.

Hrálo se také v Boskovicích. Zde se nejvíce dařilo Šprtmejkrům z Ostravy, kteří přesvědčivě porazili domácí i Uherčice. Vzájemný zápas Uherčic a Boskovic přineslo po výsledku 8:8 dělbu bodů.

Posledním trojutkáním byl souboj brněnských týmů Exmostu, Dragonů a Doudeen Teamu. V prvním utkání porazili Dragoni po hubeném výsledku 6:5 Doudeen Team, aby si pak suverénně poradili s Exmostem 13:4. V posledním utkání dne pak remizovali Doudeeni s Exmostem netradičně vysokým poměrem 12:12.

Poslední kolo 1. ligy je na programu 22. října. O letošním šampionovi se rozhodne v trojutkání: Dragons – Uherčice – Dobrá Voda.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek