Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20110924

so 24. září 2011

1.liga ČR

Ve čtvrtém kole první ligy udržela dosavadní neporazitelnost Dobrá Voda jež si poradila s Mostem i Žďárem. Ve vzájemném souboji těchto dvou týmů byl úspěšnější Most.

Hrálo se také v Boskovicích. Zde se nejvíce dařilo Šprtmejkrům z Ostravy, kteří přesvědčivě porazili domácí i Uherčice. Vzájemný zápas Uherčic a Boskovic přineslo po výsledku 8:8 dělbu bodů.

Posledním trojutkáním byl souboj brněnských týmů Exmostu, Dragonů a Doudeen Teamu. V prvním utkání porazili Dragoni po hubeném výsledku 6:5 Doudeen Team, aby si pak suverénně poradili s Exmostem 13:4. V posledním utkání dne pak remizovali Doudeeni s Exmostem netradičně vysokým poměrem 12:12.

Poslední kolo 1. ligy je na programu 22. října. O letošním šampionovi se rozhodne v trojutkání: Dragons – Uherčice – Dobrá Voda.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Družstva 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Rozlosování_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek