Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 25. září 2011

2.liga Brno

Do boskovické orlovny se přesunulo předposlední dějství brněnské 2.ligy. Navíc se skvělým obsazením, všech pět zúčastněných družstev pobývalo aktuálně do 6. místa. V hlavní roli se představily Bohunice, které nenašly přemožitele a šesti získanými body udělaly nejspíš rázný krok k postupu do druholigového poháru. Cenu za nejlepší vedlejší roli získali Šneci z Kohoutovic, k pěti dnes získaným bodům však budou muset v kole příštím přidat alespoň dalších šest. A ani to by nemuselo stačit. Tak vyrovnané jsou šance v brněnské i pražské skupině, ze které postupují letos do finále 2.ligy dva nejlepší přímo a jeden s nejlepším koeficientem.

Kdo své šance naopak ztratil nejspíš definitivně je Žďár jež získal dva body výhrou nad béčkem Dragons a to bude v konečném účtování asi málo.

Poslední kolo, které definitivně napoví o postupujících do Druholigového poháru 2011 se uskuteční v neděli 23. října v Břeclavi.

Průběžné pořadí 2.ligy:

  1. THE Orel Bohunice
  2. A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
  3. Orel Královo Pole

Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek