Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20110925_b

ne 25. září 2011

2.liga Brno

Do boskovické orlovny se přesunulo předposlední dějství brněnské 2.ligy. Navíc se skvělým obsazením, všech pět zúčastněných družstev pobývalo aktuálně do 6. místa. V hlavní roli se představily Bohunice, které nenašly přemožitele a šesti získanými body udělaly nejspíš rázný krok k postupu do druholigového poháru. Cenu za nejlepší vedlejší roli získali Šneci z Kohoutovic, k pěti dnes získaným bodům však budou muset v kole příštím přidat alespoň dalších šest. A ani to by nemuselo stačit. Tak vyrovnané jsou šance v brněnské i pražské skupině, ze které postupují letos do finále 2.ligy dva nejlepší přímo a jeden s nejlepším koeficientem.

Kdo své šance naopak ztratil nejspíš definitivně je Žďár jež získal dva body výhrou nad béčkem Dragons a to bude v konečném účtování asi málo.

Poslední kolo, které definitivně napoví o postupujících do Druholigového poháru 2011 se uskuteční v neděli 23. října v Břeclavi.

Průběžné pořadí 2.ligy:

 1. THE Orel Bohunice
 2. A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.
 3. Orel Královo Pole

Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek