Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 13. listopadu 2011

Českomoravský pohár družstev

Do letošního ročníku Českomoravského poháru se přihlásilo 17 družstev z Čech a Moravy. Podle své regionální příslušnosti byla rozlosována do čtyř skupin. Z nich si po sobotních semifinálových bojích proklestili cestu do finále vítězové: WIP Reklama Dobrá Voda, Doudeen Team Junior, BHK Orel Boskovice a Zekatel Žďár n.S. Pátým postupujícím byl tým s nejlepší bilancí na druhém místě – BHC Dragons Brno.

Nedělní finále zastihlo ve výborné formě družstvo Doudeen Team Junior ve složení Franěk, Vrána, Souček, Majer. Ti jako jediní nenašli během celého víkendu přemožitele a po loňském druhém místě stanuli tentokrát na stupni nejvyšším. Stříbrnou příčku obsadilo družstvo Boskovic, třetí místo pak tým z Dobré Vody.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek