Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20111113a

ne 13. listopadu 2011

Most – ČP12

O postupujících na Mistrovství ČR v Boskovicích je rozhodnuto. Stalo se tak po poslední akci započítávané do Českého poháru 2011. Tou byl turnaj o Pohár Europe Direct Most o 52 účastnících z různých koutů ČR. Šprtec se hrál na 17ti stolech umístěných v tělocvičně 15.ZŠ Most, pro nejlepší byly tradičně připraveny poháry i finanční ceny.

Největší z nich si zásluhou premiérového triumfu na turnaji odvezl do Brna Jaromír Procházka. Ten ve finále přehrál domácí senzaci – Patrika Gadžora. Ten se ve finále ocitnul poprvé a zrovna na druhém největším turnaji nově ustanovené kategorie ČP12. Třetím místem potvrdil výbornou sezónu také domácí Tomáš Fleišman.

Domácím se dařilo i v kategorii žáků. Nejlepším starším žákem se stal Patrik Matola (8.ZŠ Most), pohár pro mladšího žáka si do Třebenic odvezl Tomáš Škuthan. Ocenění v kategorii žen pak získala Dagmar Lazárková z Vršovic.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek