Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20120114

so 14. ledna 2012

Luštěnice – ČP12

V půlce ledna mívá ve šprtcovém kalendáři rezervováno pravidelně své místo turnaj v Luštěnicích. Letos se do prostor místní základní školy, kde se akce konala, sjelo 53 hráčů a hráček z různých koutů Čech i Moravy. Odměnou jim byla pořadatelská péče sehraného dua Racek&Feigl a také vysoké body do pořadí Českého poháru 2012.

Pro ty nejlepší byly připraveny pěkné poháry, každý z nich si odnesl zástupce jiného klubu. Ten největší si zásluhou pěti výher z pěti zápasů odvezl do Brna Jaromír Procházka. Jen o kousek menší pohár bral jeho finálový soupeř Kamil Blažek z Mostu, třetí místo si po dlouhé ale úspěšné cestě opravným pavoukem připsal Tomáš Vančura z Prahy.

Jeden z pohárů si odvezla do Peček Milada Foltýnová, která se stala nejlepší ženou turnaje. V celkovém pořadí obsadila krásné sedmé místo. Mezi staršími žáky byl nejlepším úřadující mistr ČR František Macháček ze Žďáru nad Sázavou, mezi žáky mladšími byl nejvýše v pořadí domácí Jan Jakubův, jeden pohár tak k radosti pořadatelů zůstal přeci jen doma.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek