Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20120128

so 28. ledna 2012

Ostrava – ČP12

Moravskoslezský pohár 2012 byl na konci ledna odstartován turnajem v Ostravě. Ostravští hráči tradičně tvořili nejpočetnější skupinu ve startovním poli, tentokrát obohacenou o pět hráčů žákovské kategorie. Nastupovali do turnaje s jasným cílem nechat doma pokud možno všechny poháry. Překazit tento úkol jim měli hráči ze Vsetína, Nového Jičína, Frýdku-Místku a Brna.

Rodina Tichavských měla v turnaji hned čtyřčlenné zastoupení. Kromě Milana, Aleše a Jana přijel z Valašského Meziříčí oprášit svůj šprtcový um Radim Tichavský. Ani jeden z Tichavských se však na stupně vítězů překvapivě neprobojoval, čest ostraváků tak musel zachraňovat při své první účasti na turnaji Libor Glos, který našel přemožitele až ve finále v Martinu Kučerovi z Brna. Třetí místo obsadil další z domácích Jan Kubečka.

Nejlepší ženou turnaje se stala Veronika Grabinská (Sokol Frýdek-Místek), z vítězství ve starších žácích se radoval Štefan Žiga z Brna, v mladších žácích pak domácí Radka Teichmanová.

Pomyslný pohárový souboj domácí / hosté tedy dopadl nerozhodně 3:3.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek