Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 17. března 2012

Meziboří – ČP12

Čtyřicet hráčů a hráček především z Ústeckého kraje si přišlo zahrát šprtec na Základní školu v Meziboří. Tam se totiž konal další z turnajů Českého poháru jednotlivců v tomto stolním hokeji.

Z vítězství se radoval Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most) před Lukášem Maříkem (Old Friends Most). Pohár za třetí místo vybojoval Fleišmanův oddílový kolega Kamil Blažek.

Ve startovním poli se však neztratili ani domácí. Zásluhou Jany Šrůmové a Davida Červeného převzali ocenění za nejlepší účastníky v kategorii žen respektive starších žáků. V kategorii mladších žáků pak získal pohár Jakub Fabry (BHC 4.ZŠ Most).

Český pohár pokračuje v následujících čtrnácti dnech hned třemi turnaji jednotlivců. Šprtec zavítá do Kroměříže, Uherčic a Dobré Vody u Českých Budějovic. Pozvánky na všechny uvedené akce najdete v kalendáři šprtcových akcí.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek