Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Obrázek ke článku Boršov nad Vltavou – Expres

so 14. dubna 2012

Boršov nad Vltavou – Expres

V prostorách boršovského pohostinství u Brejžků se utkalo třiadvacet jihočechů v turnaji O pohár obce Boršov nad Vltavou. Akci pořádal stejně jako v loňském roce místní klub Mighty Pigs a i letos se dařilo hráčům pořádajícího klubu.

Svůj loňský triumf zde zopakoval Jan Ludvík, finálovým soupeřem mu byl opět Jaroslav Tomášek (oba Boršov nad Vlt. Mighty Pigs). Třetí místo obsadil Václav Zíka (WIP Reklama D.Voda).

Přesně za týden se bude na jihu Čech hrát šprtec znova. To se na základní školu v Dobré Vodě u Č. Budějovic sjedou hráči bojovat o postupové body na mistrovství ČR v rámci turnaje ČP 36. Po této akci bude také na stránkách aktualizováno pořadí Českého poháru 2012.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek