Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 13. května 2012

2.liga Brno

Ve čtvrtém kole brněnské 2.ligy družstev se utkala pětice družstev v královopolské orlovně. Výhodu domácího prostředí zužitkovali orli z Kr. Pole k zisku šesti bodů. Stejnou porci bodů do tabulky si po dnešním výkonu připsaly i Boskovice, tabulkou směrem vzhůru se po pětibodovém zisku vydal Žďár nad Sázavou.

Naopak se čtyřmi porážkami se z dnešního pětiutkání vracelo družstvo Tigers Hustopeče, velkou radost svému vedení neudělalo ani béčko Dragons, které vyhrálo jedinkrát.

V pátém kole se hned osm družstev vydá do brněnských Kohoutovic. V rámci netradičně nalosovaného kola bude na programu šestnáct utkání, ve hře tedy bude hned dvaatřicet bodů do ligové tabulky.

Průběžné pořadí 2.ligy:

  1. BHC Dragons Brno „B“
  2. Bohumil Kamba Boskovice
  3. THE Orel Bohunice

Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek