Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 13. května 2012

2.liga Praha

V klubovně na bývalé 13.ZŠ Most se odehrálo již třetí dějství letošní 2.ligy družstev. V hlavní roli se představila severočeská družstva i týmy Peček a ESH Praha. Stejně jako v brněnské skupině, i zde domácí SHL StarColor Litvínov vytěžil na vlastní půdě šest bodů a i díky vyššímu počtu odehraných utkání se posunul na průběžnou vedoucí příčku.

Dvojice jeho pronásledovatelů boršovští Mighty Pigs a mostečtí Old Friends mají na Litvínov jednobodovou ztrátu, k dobru ale čtyři neodehrané zápasy.

Zápasovou ztrátu doženou oba celky ve čtvrtém kole v Dobré Vodě u Č.B.. Litvínov má totiž v tento termín volno, oba celky navíc čeká vzájemný zápas, který dost možná rozhodne o novém vedoucím celku ligy.

Průběžné pořadí 2.ligy:

  1. SHL StarColor Litvínov
  2. Boršov nad Vltavou Mighty Pigs
  3. Old Friends Most

Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek