Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20120609b

so 9. června 2012

1.liga ČR

Výborný prvoligový den zažily Uherčice v Ostravě. Zdolali jak domácí Šprtmejkry, tak Žďár nad Sázavou. Ve vzájemném souboji těchto dvou týmů se pak radovali z vítězství ostravští hráči. Tato výhra však jen zmírnila hořkost porážky s Uherčicemi díky které se na první místo prvoligové tabulky přesouvají Dragons Brno.

Dragoni totiž dokázali uspět s ambiciózním Doudeen Teamem v defenzivním duelu (6:3) a poté i s Prahou (18:5). Doudeen Team poté přehrál letos nepříliš přesvědčivou Prahu 16:8 a uchoval reálné naděje na medailové příčky. Po třetí prohře v sezóně je cesta Doudeen Teamu k titulu zřejmě jen otázkou teorie.

Naopak zcela reálné naděje na titul přiživili po dvou výhrách na Pečkami a Mostem kluci z Dobré Vody. Po výpadku z 1.kola tak pokračují ve své spanilé jízdě první ligou, v závěrečném kole navíc vyzvou oba vedoucí celky v přímém souboji. Nutno dodat poslední výsledek dne, v zápase Peček a Mostu došlo k dělbě bodů po remíze 7:7.

Nejvyšší družstev pokračuje až po letních prázdninách, to se bude v rámci předposledního kola první ligy družstev hrát šprtec v Brně a Boskovicích.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek