Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20120612

út 12. června 2012

Brno – Expres

Jen pár dní před mezinárodním turnajem v polských Czyzowicích bylo v plánu otestovat v praxi švýcarský systém. Nakonec se však tato premiéra z technických důvodů v Brně nezdařila a tak jeho test proběhne až v sobotu v Polsku, kde se čeká účast kolem sto hráčů z ČR, Slovenska a Polska.

Expres turnaj v Brně měl účast poněkud skromnější. Na šprtec přišlo šestnáct hráčů, zatímco naši fotbalisté úspěšně zápolili s Řeckem. Z vítězství se radoval domácí Jaromír Procházka, ten ve finále přehrál Jiřího Nakládala (BHC Dragons Brno). Třetí místo si zajistil dobrovodský Václav Zíka.

Český pohár 2012, do kterého v Brně nově naskočili hráči z Kohoutovic a Šprtec Moravany, pokračuje o víkendu již zmiňovaným Polish open 2012, po tomto turnaji bude na stránkách také aktualizováno jeho průběžné pořadí.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek