Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20120616

so 16. června 2012

Czyzowice – ČP12 & WTHA

Půlka června je vždy v turnajovém kalendáři vyhrazena pro turnaj v Polsku. Ten je již po léta započítáván do Českého poháru i WTHA Tour a stává se rok od roku početnějším. Letos se na turnaj sjelo 106 účastníků z České republiky, Polska, Slovenska a Švédska, premiérově se odehrál švýcarským systémem.

Ten jako by byl ušit na míru Liboru Předešlému, který jako jediný v turnaji neztratil ani bod a zaslouženě vyhrál. Druhým místem se blýskl Michal Chylek (Sokol Frýdek-Místek), třetí příčku obsadil Jiří Nakládal (BHC Dragons Brno).

Nejlepší ženou se stala Veronika Grabinská (Sokol Frýdek-Místek), cena pro nejlepšího juniora putovala zásluhou Ladislava Šustáčka do Brna. Trofeje pro nejlepší hráče do 15ti a 12ti let zůstaly zásluhou Przemyslawa Reclika a Kamila Pitloka v Polsku.

Na průběh Polish Open 2012 v obrazové podobě můžete kouknout do naší FOTOGALERIE.