Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20120915a

so 15. září 2012

Brno – ČP12

Záříjový Dragons Cup se letos konal v prostorách orlovny v Brně-Králově Poli. V pozici favorita a nasazené jedničky do něj nastupoval domácí Miroslav Škorpík, který zvítězil minulý týden mezi sedmašedesáti hráči v Ostravě. Tentokrát Škorpík podlehl Michalu Odehnalovi z Boskovic a po úspěšné cestě opravou se musel spokojit se třetím místem. Odehnal pak svou cestu turnajem dotáhl až do finále kde podlehl Jakubu Martinčičovi (THE Orel Bohunice).

Výborný den pro šprtec v Bohunicích vítězstvím v kategorii žen ještě podtrhla Andrea Masařová. Kromě poháru za nejlepší ženu se tradičně rozdávaly ceny i pro nejlepší žáky. V kategorii mladších ji získal Patrik Tirpák (Šneci Kohoutovice), ve starších byl nejlepším Vojtěch David z Boskovic.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek