Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 7. října 2012

Žďár nad Sázavou – ČP12

První neděli v říjnu vyrazili hráči z Brna, Boskovic, Českých Budějovic do Žďáru nad Sázavou na šprtec. Zdejší turnaj totiž nabízel jednu z posledních možností jak zlepšit svůj bodových zisk v Českém poháru 2012 z jehož pořadí vzejdou postupující na letošní Mistrovství ČR v Praze.

Svůj třetí turnajový triumf kariéry zaznamenal Jaromír Procházka (SHL SDS EXMOST Brno), který ve finále zdolal Ondřeje Procházku (BHK Orel Boskovice). Třetím místem zachraňoval čest domácích hráčů Vojtěch Ludvík (Zekatel Žďár nad Sázavou).

Domácí z turnaje vytěžili také ocenění pro nejlepší ženu díky Marcela Kabrdové a pro nejlepšího mladšího žáka zásluhou Pavla Rouse. Poslední z vyhlašovaných cen – pro nejlepšího staršího žáka odvezl Jan Feruga do Boskovic.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek