Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

út 16. října 2012

Brno – Expres

Již téměř dva roky zná systém turnajů Českého poháru nově ustanovenou kategorii expres. Premiérovou akcí toho typu byl první turnaj sezóny 2011 – Vánoční pohár DDM Chomutov.

V úterý 16. října se v královopolské orlovně konal již padesátý expres turnaj v nedlouhé historii. V něm se utkalo pětadvacet hráčů a hráček o Pohár Šprtec Xtreme.

Nejlépe se dařilo Jiřímu Nakládalovi (BHC Dragons Brno) před dvojicí domácích – Václavem Truhlářem a Karlem Horákem. Kromě prvoligových hráčů se ve startovním poli sešlo také několik nováčků, hráčů žákovských kategorií. Největším překvapením byl výkon teprve pětiletého Adama Vyskočila z Brna, který hned při svém premiérovém startu dokázal uhrát vítězný zápas a obsadil pěknou jednadvacátou příčku.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek