Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 27. října 2012

Brno – ČP12

Poslední sobotu v říjnu se v bohunické orlovně konal předposlední turnaj započítávaný do Českého poháru 2012. V šestnáctičlenné konkurenci se z vítězství radoval Marek Furch (SHC Bizoni Uherčice), který v prodloužení finálového zápasu dokázal přehrát Jaromíra Procházku (SHL SDS Exmost Brno). Bronzovou příčku obsadil domácí Michal Franěk.

Po menší akci, která pořadím ČP příliš nezamíchala, nás čeká již příští víkend poslední turnaj této sezóny. Bude jím 750. turnaj v historii Unie jež hostí 3.listopadu Praha. Zde se čeká kvalitní účast, výborný šprtec a také poslední možnost vybojovat si účast na blížícím se Mistrovství ČR v Praze.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek