Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20130120

ne 20. ledna 2013

Brno – ČP12

Nezvykle již v lednu se odehrál Dragons Cup v prostorách orlovny v Brně-Králově Poli. Na šprtec sem přišlo 29 hráčů a hráček z Brna a nejbližšího okolí.

Hrálo se švýcarským systémem, který se v našich soutěžích již pevně zabydlel. O vítězi se rozhodovalo až v posledním kole hned na třech stolech. Vítězstvím nad Petrem Vyoralem jej dosáhl Jakub David (BHK Orel Boskovice) před druhým Miroslavem Škorpíkem (BHC Dragons Brno). I svůj čtvrtý start na turnaji Českého poháru dokázal v medailovou pozici zužitkovat Jaromír Procházka (SHL SDS EXMOST Brno) a suverénně vede pořadí Masters pro letošní rok.

Poháry pro vítěze kategorií zůstaly v Brně. Nejlepší ženou se totiž stala Lucie Raková (Neofight Brno), nejlepšími žáky potom Jaroslav Vitula a Lukáš Kroščák (oba ZŠ Košinova Brno).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Družstva 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Rozlosování_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek