Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 9. března 2013

Uherčice – ČP12

Poprvé se hrálo švýcarský systémem také v Uherčicích. A to v rámci turnaje Českého poháru střední kategorie (ČP12) v prostorách místní sportovní haly.

Na startovní listině nechyběli hráči z Brna, Břeclavi a domácí borci. Na šprtec do Uherčic přicestoval až z jižních Čech také Václav Zíka z Dobré Vody u Českých Budějovic. Právě ten celý turnaj vyhrál, když jedinou ztrátou mu byla remíza s druhým Patrikem Juchelkou (SHL SDS EXMOST Brno). Třetím místem zachraňoval čest domácích hráčů Robert Tihelka.

Nejlepším starším žákem byl vyhlášen celkově jedenáctý Simon Kaňa (ZŠ Břeclav-Slovácká), hráči dalších obvykle vyhlašovaných kategorií nebyli přítomni.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek