Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 11. května 2013

Dobrá Voda – ČP36

Druhý turnaj nejvyšší kategorie se konal tentokrát v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Na jih Čech vyrazilo za vysokými body do hodnocení Českého poháru 90 hráčů a hráček. V sedmi kolech švýcarského systému se utkali bez rozdílu věku a výkonnosti.

Z prvního letošního turnajového triumfu se radoval Miroslav Škorpík (BHC Dragons Brno), před druhým Petrem Honsou (SHL WIP Reklama Dobrá Voda) a třetím Robinem Homolkou (BHL Zekatel Žďár nad Sázavou). Robin Homolka vyhrál zároveň kategorii juniorů a svým výkonem se stal největší senzací této jihočeské akce.

Z Dobré Vody odjížděli spokojeni domů také vítězové ostatních vyhlašovaných kategorií. V ženské si vedla nejlépe Petra Mátlová (BHC Radošovice), mezi staršími žáky vyhrál Roman Reisig (Old Friends Most), kategorii mladších žáků ovládl Adam Syrůček (FS Sokol Stochov-Pečky).

Šprtcově nabitý květen pokračuje následující víkend soutěžemi družstev, na programu jsou zápasy 1. a 2.ligy družstev.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek