Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20130518

so 18. května 2013

1.liga ČR

Suverénním způsobem si počínala WIP Reklama Dobrá Voda i ve svém druhém hracím kole. Nejprve porazila ambiciózní Boskovice 14:6, poté doslova deklasovala Fighting Saints 20:5! Aby v prvoligovém utkání o 25 směnách nebyla ani jedna remíza léta nikdo nepamatuje. V souboji dvou poražených potvrdily Boskovice roli favorita a Saints přehrály 12:7.

Zajímavé trojutkání nabídl také souboj jimomoravských družstev na půdě dosud neporaženého celku S.H.L. Brno. Na úvod dne zde bylo k vidění celkem přesvědčivé vítězství Dragons nad Uherčicemi 12:6. Hned v následujícím utkání přišli domácí o čistý štít, když ve vyrovnaném utkání podlehli Uherčicím 11:8. V dalším napínavém duelu však dokázali porazit brněnské Dragons 10:8 a tak výsledkem byl dvoubodový zisk pro všechny zúčastněné.

Již za tři týdny se bude rozdělovat osmnáct bodů v rámci 5.kola 1.ligy družstev. Pořadateli jsou tentokrát Most, Stochov a Ostrava.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek