Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 18. května 2013

1.liga ČR

Suverénním způsobem si počínala WIP Reklama Dobrá Voda i ve svém druhém hracím kole. Nejprve porazila ambiciózní Boskovice 14:6, poté doslova deklasovala Fighting Saints 20:5! Aby v prvoligovém utkání o 25 směnách nebyla ani jedna remíza léta nikdo nepamatuje. V souboji dvou poražených potvrdily Boskovice roli favorita a Saints přehrály 12:7.

Zajímavé trojutkání nabídl také souboj jimomoravských družstev na půdě dosud neporaženého celku S.H.L. Brno. Na úvod dne zde bylo k vidění celkem přesvědčivé vítězství Dragons nad Uherčicemi 12:6. Hned v následujícím utkání přišli domácí o čistý štít, když ve vyrovnaném utkání podlehli Uherčicím 11:8. V dalším napínavém duelu však dokázali porazit brněnské Dragons 10:8 a tak výsledkem byl dvoubodový zisk pro všechny zúčastněné.

Již za tři týdny se bude rozdělovat osmnáct bodů v rámci 5.kola 1.ligy družstev. Pořadateli jsou tentokrát Most, Stochov a Ostrava.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek