Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

st 29. května 2013

Říčany – Expres

V říčanském gymnáziu se tuto středu opět šprtalo. Ne však v dopolední době výuky, ale odpoledne v rámci turnaje stolního hokeje – šprtce.

Na turnaji nejnižší kategorie poměřilo síly tentokrát šestnáct hráčů a hráček. Ve švýcarském systému na pět kol se i tentokrát rozhodovalo o medailistech až v posledním kole. Po velmi vyrovnaném průběhu si remízou v posledním zápase zajistil vítězství Ondřej Frýba (BHC AB Stain Most) před druhým Jakubem Novotným (Old Friends Most). Třetí místo obsadil domácí Jiří Tůma.

Nejbližšími červnovými akcemi jsou 1. a 2.liga družstev o víkendu 8./9.června, hned následující víkend potom patří Polish Open 2013. Po tomto turnaji bude také na webu aktualizováno pořadí Českého poháru 2013.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek