Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 15. června 2013

,

Wieliczka – ČP12 & WTHA

V exhibici ostravských Šprtmejkrů se proměnil letošní ročník Polish Open 2013. Ti jsou tradičně spolupořadateli této akce, která v kalendáři World Table Hockey Association patří spolu s Czech Open k dvěma nejvýznamnějším. Do polské Wieliczky se tentokrát na šprtec vydalo 104 hráčů a hráček z Polska, České republiky, Slovenska, Bulharska a Švédska.

Hned tříčlenné zastoupení měli výše zmínění Šprtmejkři v první šestici celkového pořadí, dva jejich hráči pak stanuli na stupních vítězů. Celkovým vítězem se stal Aleš Tichavský, třetí místo obsadil Pavel Koloděj. Stříbrnou příčku a 199 bodů do hodnocení Českého poháru 2013 si pak připsal Bohumil Feruga (BHK Orel Boskovice)

Pozici nejlepší ženy stejně jako loni získala Veronika Grabinská (Šprtmejkři Ostrava), ceny pro nejlepší hráče do 18ti, 15ti a 12ti let zůstaly zásluhou Mateusze Plukise, Patryka Dudy a Kacpera Kowalczyka v Polsku.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek