Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20130907

so 7. září 2013

Stochov – ČP12

Podzimní část sezóny začala pro stolní hokejisty ve stochovské sokolovně na turnaji Českého poháru. Mezi favority byli především domácí hráči, kteří o sobě dali vědět na červencovém Czech Open. Cestu za vítězstvím se jim snažila znepříjemnit jedenáctičlenná válečná výprava z Mostu a brněnský Martin Kučera.

Při pohledu na výsledkovou listinu nutno konstatovat, že mise se zdařila. Do první pětice se vešel jediný domácí hráč – bronzový Jan Mužík. Toho na stupních vítězů doplnili stříbrný Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most) a vítězný Martin Kučera (SHL SDS EXMOST Brno).

Hned následující sobotu mohou stochovští svou reputaci výrazně vylepšit. V rámci šestého kola 1.ligy družstev vyráží do Ždáru nad Sázavou, kde budou bojovat o další prvoligové body s domácími a týmem SHL Brno.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek