Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 3. listopadu 2013

Českomoravský pohár družstev

Letošní Českomoravský pohár družstev se odehrál za účasti 23 družstev z celé České republiky v prostorách Základní školy u Roháčových kasáren Praha.

Stejně jako v loňském roce i tentokrát byla družstva nalosována do pěti skupin. Tři pětičlenné skupiny /A,C,E/ měly hrací prostor ve velké tělocvičně, dvě čtyřčlenné /B,D/ sehrály své zápasy v malé tělocvičně. O postupujících do nedělního finále se rozhodovalo ve všech skupinách až v posledním kole, tak vyrovnané byly sobotní boje v základních semifinálových skupinách.

Po sobotních dramatech přišla v neděli „nuda v Praze“, o vítězi (SHL WIP Reklama Dobrá Voda) bylo rozhodnuto již po třech odehraných kolech. Po čtvrtém kole si zajistil svými výkony druhou příčku tým BHC Dragons Modřice a bojovalo se již pouze o bronzovou příčku. Tu při rovnosti tří družstev vybojovali díky nejlepší zápasové bilanci boskovičtí orli.

Díky všem družstvům za účast v letošním ročníku a pořadateli za vynaložené úsilí i trpělivost při přípravě a realizaci této náročné akce.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek