Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Obrázek ke článku Most – Expres

so 16. listopadu 2013

Most – Expres

Šprtcová sezóna 2014 začala netradičně expres turnajem v Mostě pořádaným v rámci akce 24 hodin stolního hokeje. Většina z tohoto času byla věnována šprtci, turnaj byl rozepsán do úctyhodných dvaatřiceti soutěžních kol.

Největší porci zápasů (25) odehrál Karel Kraček, který byl také jediným účastníkem jež absolvoval kompletní 24 hodinový program. Vítězství v celkovém pořadí však patřilo někomu jinému. Patriku Purketovi jež s bilancí 17-0-0 celý turnaj ovládl. Druhé místo vybojoval Karel Racek z Prahy, pohár za třetí místo odvezl do Peček Jaromír Foltýn Jun.