Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20131201

ne 1. prosince 2013

Praha – ČP12

Jen osm dní po říčanském mistrovství ČR se ve středních Čechách zase hrál šprtec. Do tělocvičny ZŠ u Roháčových kasáren se sjelo sedmačtyřicet hráčů a hráček, kteří zabojovali o body do čerstvě rozběhlé sezóny 2014.

Výbornou formou se v úvodu sezóny prokázal Jaromír Foltýn Jun. (Fighting Saints Pečky), který jako jediný v turnaji neprohrál. Na stupních vítězů mu dělala společnost dvojice brněnských hráčů Juchelka, Kučera.

Do Brna se stěhovaly poháry určené nejlepším v žákovských kategoriích. Na dlouhou cestu do Prahy se pro ně vydali žáci z Fluke Kohoutovice, starší žáky ovládl Tomáš Chaloupka, mladší žáky Patrik Tirpák. Nejlepší ženou se stala hráčka BHC Radošovice Petra Mátlová.

Prosinec je ideálním časem na šprtec, stačí si jen vybrat z vyhlášených turnajů v kalendáři akcí a vyrazit. Prosincové expres turnaje v něm budou postupně přibývat, akce na rok 2014 budou také postupně přidávány.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek