Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 28. prosince 2013

Žďár nad Sázavou – Expres

Prostory žďárské Čajovny Samsára se staly dějištěm poslední akce roku 2013. V sobotu 28. prosince se zde uskutečnil letošní tradiční Vánoční pohár ve šprtci.

Nejlepší formou začátku sezóny 2014 se prezentoval Robin Homolka, který se finále zdolal pardubického Pavla Doležala. Třetí místo vybojoval Vojtěch Ludvík (BHL Žďár nad Sázavou).

Stolní hokejisty čeká krátká zimní přestávka. V ní se uskuteční první lednovou sobotu Rada zástupců, v půli ledna se pak soutěže znovu rozběhnou. Třetí víkend v lednu jsou totiž na programu hned tři akce: v Meziboří, Luštěnicích a Plzni, následující víkend čeká šprtcové nadšence první letošní turnaj nejvyšší kategorie v Mostě.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek