Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 18. ledna 2014

Luštěnice – ČP12

Zatímco v Meziboří hrálo třicet nadšenců šprcový expres, o stodvacet kilometrů dále v Luštěnicích jich na šprtec dorazilo hned šestačtyřicet. Na programu byl totiž turnaj střední kategorie doplněný sympatickými poháry a kvalitním občerstvením. Kombinace těchto tří faktorů v Luštěnicích každoročně kraluje v půlce ledna a přiláká vždy účastníky z různých koutů Čech i Moravy.

Na Luštěnice Cup bude s láskou vzpomínat Zdeněk Bednář (BHC AB Stain Most), který navázal na loňské vítězství týmového kolegy Ondřeje Müllera a opět na sever Čech veze největší pohár. Se stejným počtem získaných bodů jako vítěz pak přebírali poháry druhý Jaromír Foltýn junior (Sokol Stochov-Pečky) a třetí Robin Homolka. V jejich neprospěch však hovořila nepatrně horší pomocná kritéria. Poháry pro vítěze kategorií si odvezla Milada Foltýnová (Prague NHL), žákovské kategorie ovládli pečečtí Adam Syrůček a Ondřej Tichý.

Výsledky: 18.01.2014 – LUŠTĚNICE (ČP12)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek