Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 25. ledna 2014

Most – ČP36

Největší turnaj letošní sezóny hostila poslední sobotu v lednu 15. základní škola v Mostě. O vítězi se rozhodovalo v posledním kole ve vzájemném zápase Pavla Alexandrova (Prague NHL) a Václava Tůmy (Sokol Stochov-Pečky). Šťastnější byl v tomto souboji Pavel, který vstřelil vítězný gól v poslední sekundě zápasu a získal největší pohár své hráčské kariéry. Svého soupeře odsunul na celkové třetí místo, výhrou v posledním kole se před něj dostal ještě domácí Tomáš Fleišman.

Na šprtec se můžete vydat i v následujících týdnech. Ten příští patří expres turnaji v Boskovicích, za 14 dní pak startují 1. i 2.liga družstev.

Výsledky: 25.01.2014 – MOST (ČP36)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek