Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 8. února 2014

1.liga ČR

První kolo nejvyšší soutěže družstev nepřineslo žádné překvapení do prvoligových vod. Všech šest zápasů se totiž stalo kořistí týmů uvedených v zápisech jako hostující družstvo – tedy těch týmů, které dosáhly v loňském ročníku lepšího umístění v tabulce.

Výborně sezónu zahájili borci z Dobré Vody, kteří přehráli Most i Žďár nad Sázavou. Stejný bodový zisk po výhrách nad Boskovicemi a Prahou a zároveň lepší bilance vyhraných zápasů vynesla na první místo Doudeen Team. Lví podíl na postavení svého týmu v tabulce má Jakub Martinčič, který se stal s bilancí 8-2-0 mužem kola.

Padesátiprocentní bodový zisk zaznamenaly Boskovice a Most, úplně naprázdno z úvodního kola vyšla Praha a Žďár. Liga je však na svém začátku a tak týmy, které dnes vyšly bodově naprázdno budou mít příležitost své zaváhání brzy napravit. Nejbližší příležitost se nabízí v druhém kole 1.ligy družstev. To se uskuteční v Praze a Brně, ve hře bude deset družstev a dvacet bodů do ligové tabulky.

Kompletní výsledky: 1.liga 2014 – tabulka


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek