Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20140208

so 8. února 2014

1.liga ČR

První kolo nejvyšší soutěže družstev nepřineslo žádné překvapení do prvoligových vod. Všech šest zápasů se totiž stalo kořistí týmů uvedených v zápisech jako hostující družstvo – tedy těch týmů, které dosáhly v loňském ročníku lepšího umístění v tabulce.

Výborně sezónu zahájili borci z Dobré Vody, kteří přehráli Most i Žďár nad Sázavou. Stejný bodový zisk po výhrách nad Boskovicemi a Prahou a zároveň lepší bilance vyhraných zápasů vynesla na první místo Doudeen Team. Lví podíl na postavení svého týmu v tabulce má Jakub Martinčič, který se stal s bilancí 8-2-0 mužem kola.

Padesátiprocentní bodový zisk zaznamenaly Boskovice a Most, úplně naprázdno z úvodního kola vyšla Praha a Žďár. Liga je však na svém začátku a tak týmy, které dnes vyšly bodově naprázdno budou mít příležitost své zaváhání brzy napravit. Nejbližší příležitost se nabízí v druhém kole 1.ligy družstev. To se uskuteční v Praze a Brně, ve hře bude deset družstev a dvacet bodů do ligové tabulky.

Kompletní výsledky: 1.liga 2014 – tabulka


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek