Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 22. února 2014

Dobrá Voda – ČP12

Poslední únorovou akcí se stal turnaj v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Do místní klubovny si přišlo zahrát šprtec o body do Českého poháru 2014 devatenáct hráčů a hráček. Obsazeny byly tentokrát všechny kategorie jednotlivců od mužů po mladší žáky.

Body sbírali především prvoligoví zástupci místní WIP Reklamy. Vítězství dosáhl Miloslav Mach, druhé místo obsadil jeho oddílový kolega Václav Zíka. Pohár pro třetího v celkovém pořadí odvezl do Brna Martin Kučera.

V ženské kategorii triumfovala celkově devátá Marta Šašková (SHL Kaštan Homole), pohár pro nejlepšího staršího žáka putoval zásluhou Václav Račana do Strakonic. Poslední ocenění – pro mladšího žáka převzala domácí Tereza Machová.

Výsledky: 22.02.2014 – DOBRÁ VODA (ČP12)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek