Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 8. března 2014

Brno – ČP12

Do třetice se hrál druhou březnovou sobotu šprtec v bohunické orlovně. Na akci místního Doudeen Teamu si našlo cestu 52 hráčů a hráček s různých koutů České republiky.

Po delší době zaznamenal turnajové prvenství Pavel Pelikán (Šprtmejkři Ostrava), který v posledním kole porazil průběžně vedoucího Kubu Davida 5:1 a odsunul jej na druhé místo. O bronzové příčce se rozhodovalo při stejném počtu bodů mezi sedmi hráči pomocí Buchholzova hodnocení. To upřednostňuje hráče, kteří hráli se silnějšími soupeři – je vlastně součtem bodů jeho soupeřů. Kriterium pana Buchholze měl nejlepší Libor Sita a tak pohár za třetí místo putoval do zábřežského Future.

Cenu pro nejlepší ženu převzala Petra Zajíčková (BHL Žďár nad Sázavou), starší žáky vyhrál Marek Bis (BHC Dragons Modřice) mezi mladšími žáky si vedl nejlépe kohoutovický Jáchym Jež.

Výsledky: 08.03.2014 – BRNO (ČP12)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek