Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 23. března 2014

Meziboří – Expres

Mezibořská základní škola se stala o víkendu 22. a 23. března dějištěm prvního z vrcholů letošní billiard-hockeyové sezóny. Právě sem se totiž sjeli finalisté Ligy škol a Žákovské Tour – článek o žákovských soutěžích najdete na webu Sdružení mládeže SHSK.

Součástí víkendového programu byl i otevřený turnaj Pohár OZP, zařazený do Českého poháru jako kategorie Expres. V něm výsledkově zabodovali zástupci pořádajícího ZŠ Meziboří.

Trofej v kategorii žen a dívek získala Barbora Procházková, nejlepším mladším žákem byl Jan Parák (oba ZŠ Meziboří). Pohár pro vítěze v kategorii starších žáků si odvezl Václav Račan z Husotu Strakonice. Na přední příčky se podle očekávání prosadili starší zkušenější hráči v čele s Kamilem Blažkem (BHC AB STAIN Most).

Výsledky: 23.03.2014 – MEZIBOŘÍ (expres)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek