Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20140614_13

so 14. června 2014

Kedzierzyn-Kozle – ČP12 & WTHA

Tři týdny po mistrovství Evropy v Krakově se vypravili šprtcoví nadšenci opět do Polska. Tentokrát bylo jejich cílem město Kedzierzyn-Koźle a turnaj Polish Open, který se započítával jak do letošního Českého poháru tak do mezinárodní WTHA Tour.

Domácím hráčům se výsledky nezapočítávaly do polského poháru což mělo za důsledek méně početné obsazení oproti minulým létům. Stejně jako loni v celkovém pořadí vyčnívali zejména ostravští Šprtmejkři, hned pět jich figurovalo mezi sedmi nejlepšími v celkovém pořadí. Systémem start-cíl zvítězil Jan Tichavský, který porazil všech šest svých soupeřů a zaslouženě zvítězil. Stříbrnou pozici obsadil Zdeněk Palatka (SHL Bohumín), třetí místo úřadující mistr ČR Pavel Koloděj.

Klid šprtcových zbraní bude trvat jen týden, hned příští víkend se totiž v Brně uskuteční bitvy v rámci turnaje ČP24. A to do českých i mezinárodních soutěží.

Výsledky: 14.06.2014 – KEDZIERZYN-KOZLE (ČP12)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek