Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 22. června 2014

Brno – ČP24

Vůbec prvním turnajem kategorie ČP24 v historii Unie H.S.H. byl brněnský WAMP REKLAMA CUP. Kvůli nabitému kalendáři (zvláště mezinárodnímu) si cestu za šprtcem do Brna našlo jen 46 účastníků. Obsaženy byly všechny výkonnostní skupiny, od zkušených hráčů ověnčených republikovými i mezinárodními tituly až po začínající hráče.

S nástrahami šesti kol švýcarského systému se nejlépe vypořádal Patrik Juchelka (SHL SDS EXMOST Brno), kterému stačila k vítězství v turnaji v posledním kole uhrát remízu, což se mu beze zbytku podařilo. Pohár za druhé místo putoval do Uherčic zásluhou Marka Furcha, třetí místo obsadil Juchelkům oddílový kolega Martin Kučera.

Ocenění pro nejlepší ženu si odvezla Markéta Cibulková (Prague NHL), nejlepšími žáky se stali žďárský Martin Bednář (v kategorii mladších) a kohoutovický Patrik Tirpák (v kategorii starších)

Výsledky: 22.06.2014 – BRNO (ČP24).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2018

Letošní Mistrovství České republiky ve šprtci se koná v sobotu 24. listopadu v Boskovicích, podrobnosti na webu MČR 2018.


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek