Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20140914a

ne 14. září 2014

Most – ČP12

Souběžně s finálovým turnajem Českomoravského poháru družstev se hrál turnaj jednotlivců – Pohár města Mostu. Vítězství si odnesl Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most) před druhým Jiřím Tomanem (THE Orel Bohunice), třetí byl Lukáš Fedič z Old Friends Most.

V žákovských kategoriích zvítězili Miroslav Suchomel a Vojtěch Jandečka (oba BHC AB STAIN Most „B“), v kategorii žen a dívek pak Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most).

Následující víkend se šprtec stěhuje na Moravu. Zde jsou na programu dva turnaje ČP12 v Modřicích a Boskovicích, poslední víkend v září vyrážejí billiard-hockeyisté do Ostravy. Zdejší Ostrava-Jih!!! Cup je zařazen do Českého poháru jako nejvyšší kategorie ČP36 a má tak velký význam v rámci kvalifikace mistrovství ČR. To letos proběhne na konci listopadu na Hoře Svaté Kateřiny.

Výsledky: 14.09.2014 – MOST (ČP12).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek