Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20150207

so 7. února 2015

1.liga ČR

Obrovskou senzací začal prvoligový ročník 2015. Hned v prvním kole totiž našel přemožitele takřka neporazitelný celek z Dobré Vody. V posledním zápase dne jej totiž udolal nejtěsnějším poměrem 8:7 brněnský Doudeen Team. Oba zmíněné celky pak dle předpokladů přehráli tým Prague NHL.

V dobrém světle se představil prvoligový Žďár nad Sázavou. V obou utkáních s favorizovaným SHL Brno a Uherčicemi před posledním kolem držel nerozhodné výsledky. V posledním kole však domácím chybělo štěstí a možná také nedostatek zkušeností a oběma jihomoravským celkům nakonec podlehli. V jejich vzájemném zápase se po pěti kolech mohli radovat borci z SHL Brno, Uherčice po dramatické koncovce udolali 10:9.
Domácím hráčům se naopak vůbec nedařilo v Mostě. Loni černý kůň soutěže překvapil pátým místem, letos začal dvěma prohrami. Modřickým Dragonům podlehli domácí 5:13, souboj se Stochovem prohráli v posledních vteřinách zápasu 9:10. Zápas mezi Dragons a Stochovem skončil přesvědčivou výhrou jihomoravanů.

Prohra Dobré Vody přinesla do boje o prvoligový titul nečekanou zápletku a to se hned v dalším kole první ligy, který hostí brněnský Doudeen Team, koná několik zajímavých soubojů. Dosud vedoucí Doudeni hostí vicemistry z Ostravy, mistrovská Dobrá Voda se bude snažit zachránit sezónu ve třech svým zápasech. V druhém zápase dne je však čekají modřičtí Dragons posílení o Boba Ferugu a Kubu Davida.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek