Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20150322

ne 22. března 2015

Brno – Expres

CVČ Legato Kohoutovice se stalo o víkendu 21. a 22. března dějištěm prvního z vrcholů letošní billiard-hockeyové sezóny. Právě sem se totiž sjeli finalisté Ligy škol a Žákovské Tour – článek o žákovských soutěžích najdete na webech Sdružení mládeže SHSK a MaleSporty.cz.

Součástí víkendového programu byl i otevřený turnaj z názvem Kohoutovický pohár, zařazený do Českého poháru jako kategorie Expres. V něm se utkalo pětadvacet hráčů z různých koutů republiky a také různých výkonnostních kategorií.

Celým turnajem prošel bez prohry Pavel Koloděj (Šprtmejkři Ostrava) následován dvojicí bohunických orlů Martinem Vránou a Martinem Součkem.

Trofej v kategorii žen získala Michaela Grabinská (Šprtmejkři Ostrava), nejlepším mladším žákem se stal domácí Jakub Procházka, cenu pro nejlepšího staršího žáka si odvezl do Valašského Meziříčí Jiří Dohnal.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek