Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20150328

so 28. března 2015

1.liga ČR

Druhým kolem pokračovala poslední sobotu v březnu 1.liga družstev. Všech 10 družstev se vyrazilo na svá utkání do bohunické Orlovny, zde bylo nachystáno 15 stolů a na programu bylo celkem 9 zápasů rozdělených do tří kol. Čtyři družstva odehrála 3 utkání, ostatní pak po jednom.

Výborně se uvedli v prvním kole absentující Šprtmejkři, kteří postupně zdolali Prahu 11:7, Most 11:9 a na závěr dne také domácí Doudeen Team 8:6. Druhou porážku v sezóně zaznamenali borci z Dobré Vody, kteří sice přehráli s přehledem Žďár i Stochov, ale podlehli modřickým Dragonům 6:9. Nutno dodat, že Dragons Modřice letos s Bobem Ferugou a Kubou Davidem v sestavě (hostování) myslí na příčky nejvyšší a jsou spolu se Šprtmejkry a týmem SHL Brno jedinými neporaženými celky.

3.kolo první ligy družstev je na programu v sobotu 16.května. A zejména trojutkání ve Žďáru nad Sázavou, kde se střetnou Šprtmejkři a Dragons, může o držiteli letošního prvoligového titulu leccos napovědět.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek