Logo Unie hráčů stolního hokeje

Unie hráčů stolního hokeje

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

20150516

so 16. května 2015

1.liga ČR

Ve třetím kole první ligy družstev se nedařilo pořádajícím družstvům. Jedinou výjimkou byli borci z Dobré Vody, kteří zatím nepovedenou sezónu vylepšili dvěma výhrami nad Uherčicemi i Mostem. Most díky výhře 11:7 nad Uherčicemi bral první letošní prvoligové body.

Zmar domácích byl vidět v Praze, kde domácí podlehli Stochovu i týmu SHL Brno. Ve vzájemném zápase obou vítězů se obě družstva rozešla smířlivě 9:9.

Ještě větším rozdílem podlehl svým soupeřům na domácí půdě Žďár nad Sázavou. Nutno dodat, že zmíněnými soupeři byli v tomto případě družstva patřící mezi letošní prvoligovou špičku Dragons Modřice a Šprtmejkři. Ve vzájemném zápase těchto dvou se zrodila důležitá výhra Šprtmejkrů 11:8. Ostravští Šprtmejkři jsou nyní jediným týmem co neztratil ani bod.

Díky rozlosování se o titulu bude rozhodovat zcela jistě až v posledním možném kole, pořadím však jistě zamotají zejména souboje na jižní Moravě v rámci předposledního kola 1.ligy družstev.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


VYBAVENÍ NA ŠPRTEC

najdete v internetovém obchodě

↔ ↔ ↔

Registrace do soutěží družstev 2018:

 • Registrace do soutěží -  Druzstva_2018_pokyny
 • Kmenová listina - Kmenova_listina_2018
 • 1.liga družstev - Prihlaska_1.liga_2018
 • 2.liga družstev - Prihlaska_2.liga_2018
 • 3.liga družstev - Prihlaska_3.liga_2018
 • ↔ ↔ ↔


  Poslední články


  Odběr novinek


  Šprtec v ČR

  Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek